dilluns, 22 de gener de 2018

Problema 4t (setmana 22 gener)

La Núria va veure a la botiga de roques dos minerals que li van agradar. El mineral més car costa quatre vegades més que el valor de l'altre. Els dos minerals costen 150 euros. Heu de deduir el preu de cada mineral.

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada