dilluns, 9 d’abril de 2018

Problema 4t (Setmana 9 abril)

La Laura s'ha gastat 4 euros en dues revistes: Una de les revistes li ha costat 50 cèntims menys que l'altra. Quant ha costat cada revista?


Resultat d'imatges de revistes nens

1 comentari: